Postoffice (1.2.3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Theme
it: Tema

en: To
it: A

en: Send
it: Invia

en: Absolute URLs
it: URL assoluti

en: Hello @recipient-name,
it: Ciao @recipient-name,
