Postoffice (1.2.3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Theme
nl: Thema

en: Mail
nl: E-mail

en: To
nl: Naar

en: Send
nl: Versturen

en: Attach files
nl: Bestanden bijvoegen

en: Custom theme
nl: Aangepast thema

en: Example modules
nl: Voorbeeldmodules

en: Hello @recipient-name,
nl: Hallo @recipient-name,
