Potent Allure (1.0.6) - en to pl translation catalogue (43 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Description
pl: Opis

en: Center
pl: Środek

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to parent page
pl: Wyświetla stronę nadrzędną

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: n/a
pl: n.d.

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Up
pl: W górę

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Banner
pl: Baner

en: left
pl: lewo

en: Topics
pl: Tematy

en: Posts
pl: Wpisy

en: Right
pl: Prawo

en: Slider
pl: Suwak

en: New
pl: Nowy

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Main Navigation
pl: Główna nawigacja

en: Show slider
pl: Pokaż suwak

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Text Formats
pl: Formaty tekstów

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Facebook Link
pl: Link do Facebook

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze żadnego typu treści. Aby utworzyć nowy typ treści przejdź do <a href="@create_content">tego formularza</a>.

en: Book outline for @book.title
pl: Spis treści książki dla @book.title

en: Book traversal links for
pl: Odnośniki nawigacji książki

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: By @author @time ago
pl: Przez @author @time temu

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
