Translation template extractor (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Files
ar: الملفات

en: Done
ar: تمّ

en: Not available
ar: غير متاح

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: Available
ar: متوفّر

en: Errors
ar: اخطاء

en: Warnings
ar: تحذيرات
