Translation template extractor (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Files
fi: Tiedostot

en: Done
fi: Tehty

en: Not available
fi: Ei tarjolla

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Strings
fi: Merkkijonot

en: Available
fi: Saatavilla

en: Errors
fi: Virheet

en: Warnings
fi: Varoitukset
