Translation template extractor (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Files
gl: Ficheiros

en: Done
gl: Feito

en: Not available
gl: Non dispoñible

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Strings
gl: Textos

en: Available
gl: Dispoñible
