Translation template extractor (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Files
he: קבצים

en: Done
he: בוצע

en: Not available
he: לא זמין

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Strings
he: מחרוזות

en: Available
he: זמין

en: Errors
he: שגיאות

en: Warnings
he: אזהרות
