Translation template extractor (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Files
pt: Ficheiros

en: Done
pt: Operação concluída

en: Not available
pt: Indisponível

en: Multilingual
pt: Multillingue

en: Strings
pt: Expressões

en: Available
pt: Disponível

en: Errors
pt: Erros

en: You should select a component to export.
pt: Deve selecionar um componente para exportar

en: Warnings
pt: Avisos
