Translation template extractor (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Files
ro: Fișiere

en: Done
ro: Gata

en: Stats
ro: Statistici

en: Not available
ro: Nu e disponibil

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: Available
ro: Disponibil

en: Errors
ro: Erori

en: Warnings
ro: Avertizări
