Translation template extractor (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Files
sk: Súbory

en: Done
sk: Hotovo

en: Not available
sk: Nedostupné

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Strings
sk: Reťazce

en: Available
sk: Dostupné

en: Language independent template
sk: Jazykovo nezávislá šablóna

en: Template language
sk: Jazyk šablóny

en: Export a language independent or language dependent (plural forms, language team name, etc.) template.
sk: Exportovať jazykovo nezávislú alebo jazykovo závislú (tvary množného čísla, názov jazykového tímu, atď.) šablónu.

en: Include translations
sk: Zahrnúť preklady

en: Include translations of strings in the file generated. Not applicable for language independent templates.
sk: Zahrnúť preklady reťazcov vo vygenerovanom súbore. Nie je použitelné pre jazykovo nezávislé šablóny.

en: Extract
sk: Extrahovať

en: Generates output from all files found in this directory.
sk: Generuje výstup zo všetkých súborov nájdených v tomto adresári.

en: Provides a web interface and an API to extract translatable text from the sources of installed components.
sk: Poskytuje webové rozhranie a API na extrahovanie textových reťazcov na preklad zo zdrojových súborov nainštalovaných komponentov.

en: This page allows you to generate translation templates for module and theme files. Select the module or theme you wish to generate a template file for. A single Gettext Portable Object (Template) file is generated, so you can easily save it and start translation.
sk: Táto stránka umožňuje generovať prekladové šablóny pre súbory modulov a tém vzhľadu. Zvoľte modul alebo tému vzhľadu, pre ktorú si želáte vygenerovať súbor šablóny. Bude vygenerovaný jednoduchý Gettext Portable Object (Template) súbor, ktorý môžete jednoducho uložiť a začať prekladať.

en: You should select a component to export.
sk: Mali by ste zvoliť komponent pre export.

en: Extract from %name in the %directory directory
sk: Extrahovať z %name v adresári %directory

en: Extract from all in directory "@directory"
sk: Extrahovať zo všetkého v adresári "@directory"

en: To extract from a single component in this directory, choose the desired entry in the fieldset below.
sk: Pre extrahovanie z jedného komponentu v tomto adresári, zvoľte požadovanú položku zo skupiny polí nižšie.

en: Directory "@directory"
sk: Adresár "@directory"

en: Extract from %name
sk: Extrahovať z %name

en: Extract from files named %pattern in the %directory directory.
sk: Extrahovať zo súborov s názvom %pattern z adresára %directory.

en: PHP tokenizer for Translation template extractor
sk: PHP tokenizer pre Translation template extractor

en: The <a href="@tokenizer">PHP tokenizer functions</a> are required.
sk: Sú požadované <a href="@tokenizer">PHP tokenizer funkcie</a>.

en: Empty string attempted to be localized. Please do not leave test code for localization in your source.
sk: Pokus o preklad prázdneho reťazca. Prosím, nenechávajte testovací kód na preklad vo vašom zdrojovom kóde.

en: At %excerpt in %file on line %line.
sk: Pri %excerpt v %file na riadku %line.

en: In %file on line %line.
sk: V %file na riadku %line.

en: At %excerpt in %file.
sk: Pri %excerpt v %file.

en: In %file.
sk: V %file.

en: Read more at @url
sk: Čítať viac na @url

en: Read more at <a href="@url">@url</a>
sk: Čítať viac na <a href="@url">@url</a>

en: The first parameter to @function() should be a literal string. There should be no variables, concatenation, constants or other non-literal strings there.
sk: Prvý parameter pre funkciu @function() by mal byť reťazec písmen. Nemal by obsahovať žiadne premenné, zreťazovanie, konštanty alebo iné znaky.

en: The first two watchdog() parameters should be literal strings. There should be no variables, concatenation, constants or even a t() call there.
sk: Prvé dva parametre pre funkciu watchdog() by mali byť reťazce písmen. Nemali by obsahovať žiadne premenné, zreťazovanie, konštanty, dokonca ani volanie t() funkcie.

en: %hook should have an array of literal string permission names.
sk: %hook by mal mať pole povolených názvov reťazcov písmen.

en: The context element in the options array argument to @function() should be a literal string. There should be no variables, concatenation, constants or other non-literal strings there.
sk: Kontextový prvok v argumente poľa nastavení pre @function() by mal byť reťazec písmen. Nemal by obsahovať žiadne premenné, zreťazovanie, konštanty alebo iné znaky.

en: Invalid menu %element definition found in %hook. Title and description keys of the menu array should be literal strings.
sk: Neplatná definícia menu %element najdená v %hook. Názov a popisné kľúče poľa menu by mali byť reťazce písmen.

en: Drupal.t() calls should have a single literal string as their first parameter.
sk: Drupal.t() volania by mali mať jeden reťazec písmen ako ich prvý parameter.

en: The singular and plural string parameters on Drupal.formatPlural() calls should be literal strings, plural containing a @count placeholder.
sk: Parametre reťazcov jednotného a množného čisla vo volaniach Drupal.formatPlural() by mali byť reťazce písmen, množné číslo obsahuje nahradzujúcu značku @count.
