Translation template extractor (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Files
tr: Dosyalar

en: Done
tr: Tamam

en: Stats
tr: İstatistikler

en: Not available
tr: Mevcut değil

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Available
tr: Mevcut

en: Include translations
tr: Çevirileri kapsa

en: Extract
tr: Çıkart

en: Errors
tr: Hatalar

en: Extract from %name in the %directory directory
tr: %directory dizinindeki %name isimli dosyadan çıkart

en: Extract from all in directory "@directory"
tr: "@directory" dizininin içindeki tüm dosyalardan çıkart

en: Extract from %name
tr: %name'den çıkart

en: Extract from files named %pattern in the %directory directory.
tr: %directory dizininin içindeki %pattern isimli dosyalardan çıkart.

en: Warnings
tr: Uyarılar
