Translation template extractor (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Files
oc: Fichièrs

en: Done
oc: Acabat

en: Stats
oc: Estatisticas

en: Not available
oc: Pas disponible

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Strings
oc: Cadenas de caractèrs

en: Available
oc: Disponible

en: Warnings
oc: Avertiments
