Power Portfolio (9.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Address
es: Dirección

en: contact
es: contacto

en: Main content
es: Contenido principal

en: Sidebar first
es: Primera barra lateral

en: Footer First
es: Primer pie

en: Site Information
es: Información del Sitio
