Power Portfolio (9.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Address
et: Aadress

en: contact
et: kontakt

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Site Information
et: Saidi informatsioon
