Power Portfolio (9.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Address
he: כתובת

en: contact
he: יצירת קשר

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Twitter Link
he: קישור בטוויטר

en: Facebook Link
he: קישור בפייסבוק
