Power Portfolio (9.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Address
pl: Adres

en: contact
pl: kontakt

en: Main content
pl: Główna zawartość

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Site Information
pl: Informacje o serwisie

en: Facebook Link
pl: Link do Facebook
