Power Portfolio (9.0.1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Address
de: Adresse

en: contact
de: Kontakt

en: Main content
de: Hauptinhalt

en: Sidebar first
de: Erste Seitenleiste

en: Footer First
de: Erste Fußzeile

en: Site Information
de: Website-Informationen

en: Twitter Link
de: Twitter-Link

en: Facebook Link
de: Facebook-Link

en: Show Social Icons
de: Social-Media-Symbole anzeigen

en: Social Media Link
de: Social-Media-Link

en: Linkedin Link
de: Linkedin-Link

en: Show/Hide social media links
de: Social-Media-Links anzeigen/ausblenden

en: Youtube Link
de: Youtube-Link

en: Main navigation region
de: Hauptnavigationsregion
