Power Portfolio (9.0.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Address
vi: Địa chỉ

en: contact
vi: liên hệ

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Footer First
vi: Phần chân thứ nhất

en: Site Information
vi: Thông tin website
