PowerTagging (2.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (47 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: yes
eu: bai

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Project
eu: Proiektua

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Up to date
eu: Eguneratua dago.

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Search settings
eu: Bilaketa ezarpenak

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Select all
eu: Aukeratu guztia

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Clone
eu: Klonatu

en: Show
eu: Erakutsi

en: NO
eu: EZ

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Last modified
eu: Azken aldaketa

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Taxonomy Terms
eu: Taxonomia terminoak

en: Text area (multiple rows)
eu: Testu eremua (lerro anitza)

en: Context
eu: Testuingurua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Additional information
eu: Informazio gehigarria

en: Locations
eu: Kokapenak

en: %name must be a positive integer.
eu: %name osoko positiboa izan behar da.

en: @label ID
eu: @label ID-a
