PowerTagging (2.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (47 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: yes
fi: kyllä

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Project
fi: Projekti

en: Project settings
fi: Projektin asetukset

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Password
fi: Salasana

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Add content
fi: Lisää sisältöä

en: Up to date
fi: Ajantasainen

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Score
fi: Tulos

en: Search settings
fi: Haun asetukset

en: Nodes
fi: Solmut

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Select all
fi: Valitse kaikki

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Show
fi: Näytä

en: People
fi: Käyttäjät

en: Reference
fi: Viittaus

en: Last modified
fi: Viimeksi muutettu

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Text area (multiple rows)
fi: Tekstialue (useita rivejä)

en: Context
fi: Konteksti

en: About
fi: Tietoja

en: Additional information
fi: Lisätietoja

en: Credentials
fi: Tunnukset

en: %name must be a positive integer.
fi: %name on oltava positiivinen kokonaisluku.

en: Additional configuration
fi: Lisäasetukset
