PowerTagging (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (46 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: yes
he: סוגים

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Project
he: פרוייקט

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Password
he: סיסמה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: URL
he: כתובת URL

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Up to date
he: מעודכן

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Score
he: ניקוד

en: Search settings
he: הגדרות חיפוש

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Select all
he: בחר הכל

en: Users
he: חברי האתר

en: Clone
he: שכפול

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Show
he: הצג

en: People
he: משתמשים

en: Reference
he: רפרנס

en: Last modified
he: שונה לאחרונה

en: Loading...
he: טוען...

en: URI
he: כתובת URI

en: Text area (multiple rows)
he: אזור טקסט (שורות מרובות)

en: Context
he: הקשר

en: About
he: אודות

en: Additional information
he: מידע נוסף

en: %name must be a positive integer.
he: %name חייב להיות מספר שלם חיובי.
