PowerTagging (2.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: yes
hy: այո

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Up to date
hy: Արդիական

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Search settings
hy: Որոնման կարգավորումներ

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: People
hy: Մարդիկ

en: Text area (multiple rows)
hy: Տեքստի տարածք (բազմակի տող)

en: %name must be a positive integer.
hy: %name  պետք է լինի դրական ամբողջ թիվ:
