PowerTagging (2.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (33 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: yes
sl: da

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Up to date
sl: Posodobljeno

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Search settings
sl: Nastavitve iskanja

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Users
sl: Uporabniki

en: Show
sl: Prikaži

en: People
sl: Uporabniki

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Text area (multiple rows)
sl: Besedilno polje (več vrstično)

en: Context
sl: Kontekst

en: About
sl: O modulu

en: Additional information
sl: Dodatne informacije
