PowerTagging (2.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: yes
af: ja

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Project
af: Projek

en: Project settings
af: Projek-voorkeure

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Up to date
af: Op datum

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Score
af: Punt

en: Search settings
af: Soek-instellings

en: Users
af: Gebruikers

en: Show
af: Vertoon

en: People
af: Mense
