PowerTagging (2.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (49 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: yes
fa: بله

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: Language
fa: زبان

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Project
fa: پروژه

en: Project settings
fa: تنظیمات پروژه

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Password
fa: گذرواژه

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: URL
fa: نشانی

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Add content
fa: افزودن محتوا

en: Up to date
fa: به‌روز

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Score
fa: امتیاز

en: Search settings
fa: تنظیمات جستجو

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: Textfield
fa: فیلد متنی

en: Quality
fa: کیفیت

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Users
fa: کاربران

en: Clone
fa: تکرار

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Show
fa: نمایش

en: People
fa: افراد

en: Reference
fa: ارجاع

en: Last modified
fa: تاریخ آخرین تغییر

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Text area (multiple rows)
fa: منطقه متن(چندین سطر)

en: Context
fa: زمینه

en: About
fa: درباره

en: Additional information
fa: اطلاعات اضافی

en: Organizations
fa: سازمان‌ها

en: %name must be a positive integer.
fa: %name باید یک عدد صحیح مثبت باشد.
