PowerTagging (2.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (31 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: yes
ku: بەڵێ

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Project
ku: پرۆژە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Up to date
ku: نوێترینە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Search settings
ku: سازکارییەکانی گەڕان

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Show
ku: پیشانبدە

en: People
ku: خەڵک

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: About
ku: دەربارە
