PowerTagging (2.0.0-beta2) - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Add content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນ

en: People
lo: ຄົນ
