PowerTagging (2.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (46 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: yes
ar: نعم

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Project
ar: المشروع

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Add content
ar: إضافة محتوى

en: Up to date
ar: محَدَّث

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Score
ar: الدرجة

en: Search settings
ar: إعدادات البحث

en: Nodes
ar: العقد

en: Textfield
ar: حقل نص

en: Select all
ar: تحديد الكل

en: Users
ar: المستخدمين

en: Clone
ar: استنساخ

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Show
ar: عرض

en: People
ar: الأشخاص

en: Reference
ar: مرجع

en: Last modified
ar: آخر تحديث

en: Loading...
ar: تحميل...

en: Text area (multiple rows)
ar: منطقة النص (عدة سطور)

en: Context
ar: السياق

en: About
ar: حول

en: Additional information
ar: معلومات إضافية

en: %name must be a positive integer.
ar: يجب أن يكون %name عدداً صحيحاً موجباً.
