PowerTagging (2.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (54 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Username
da: Brugernavn

en: yes
da: ja

en: Confirm
da: Bekræft

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Project
da: Projekt

en: Project settings
da: Projektindstillinger

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Password
da: Adgangskode

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Please enter a valid email address.
da: Indtast venligst en gyldig e-mail-adresse.

en: Add content
da: Tilføj indhold

en: Up to date
da: Seneste version installeret

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Score
da: Karakter

en: Search settings
da: Søgeindstillinger

en: Nodes
da: Indhold

en: Textfield
da: Tekstfelt

en: Select all
da: Markér alt

en: Users
da: Brugere

en: Clone
da: Klon

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Show
da: Vis

en: Project name
da: Projektnavn

en: NO
da: NEJ

en: People
da: Personer

en: Last modified
da: Sidst ændret

en: Loading...
da: Indlæser...

en: Taxonomy Terms
da: Taksonomiord

en: Text area (multiple rows)
da: Tekstområde (flere rækker)

en: Context
da: Kontekst

en: About
da: Om

en: Additional information
da: Yderligere information

en: Done.
da: Udført.

en: Organizations
da: Organisationer

en: Locations
da: Lokationer

en: Credentials
da: Brugeroplysninger

en: %name must be a positive integer.
da: %name skal være et positivt heltal.

en: Additional data
da: Yderligere data

en: Merge content
da: Merge indhold
