PowerTagging (2.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (32 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: yes
gu: હા

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Up to date
gu: અધતિત

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Select all
gu: બધુ પસંદ કરો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: People
gu: લોકો

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Last modified
gu: છેલ્લે સુધારેલું

en: URI
gu: યુઆરઆઇ

en: About
gu: વિશે

en: Additional information
gu: વધારાની માહિતી
