PowerTagging (2.0.0-beta3) - en to km translation catalogue (34 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Up to date
km: ទាន់​សម័យ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Search settings
km: ​កំណត់​ការ​ស្វែងរក

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Show
km: បង្ហាញ

en: People
km: មនុស្ស

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Text area (multiple rows)
km: ផ្ទៃ​អត្ថបទ​ (ជួរ​ដេក​ច្រើន​)

en: Context
km: បរិបទ

en: About
km: អំពី

en: Additional information
km: ព័ត៌​​មាន​បន្ថែម​

en: %name must be a positive integer.
km: %name ​ត្រូវ​តែ​ជា​ចំនួន​គត់​វិជ្ជមាន ។
