PowerTagging (2.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: yes
lt: taip

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Project
lt: Projektas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Please enter a valid email address.
lt: Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą.

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Up to date
lt: Galioja

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Search settings
lt: Paieškos nuostatos

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Users
lt: Nariai

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Show
lt: Rodyti

en: People
lt: Žmonės

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Text area (multiple rows)
lt: Teksto sritis (daug eilučių)

en: Context
lt: Kontekstas

en: About
lt: Apie

en: Additional information
lt: Papildoma informacija

en: %name must be a positive integer.
lt: %name privalo būti teigiamas sveikas skaičius.
