PowerTagging (2.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (53 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Username
sv: Användarnamn

en: yes
sv: ja

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Project
sv: Projekt

en: Project settings
sv: Projekt inställingar

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Password
sv: Lösenord

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Please enter a valid email address.
sv: Var vänlig ange en giltig e-postadress.

en: Add content
sv: Lägg till innehåll

en: Up to date
sv: Aktuell

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Score
sv: Poäng

en: Search settings
sv: Inställningar för sökning

en: Nodes
sv: Noder

en: Textfield
sv: Textfält

en: Select all
sv: Välj alla

en: Users
sv: Användare

en: Clone
sv: Klona

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Show
sv: Visa

en: Project name
sv: Namn på projekt

en: People
sv: Personer

en: Reference
sv: Referens

en: Last modified
sv: Senast ändrad

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Taxonomy Terms
sv: Taxonomitermer

en: Text area (multiple rows)
sv: Textfält (flera rader)

en: Context
sv: Sammanhang

en: About
sv: Om

en: Additional information
sv: Mer information

en: Organizations
sv: Organisationer

en: Locations
sv: Platser

en: Credentials
sv: Referenser

en: %name must be a positive integer.
sv: %name måste vara ett positivt heltal.

en: @label ID
sv: @label id

en: Merge content
sv: Slå ihop innehåll
