PowerTagging (8.x-1.0-beta1) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: yes
ht: Wi

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Add content
ht: Ajoute kontni
