PowerTagging (8.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (39 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: yes
az: bəli

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Up to date
az: Bu günə qədər

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Score
az: Hesab

en: Search settings
az: Axtarış parametrləri

en: Nodes
az: Materiallar

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Select all
az: Hamısını seç

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Show
az: Göstər

en: People
az: İnsan

en: Reference
az: Istinad

en: Text area (multiple rows)
az: Mətn sahəsi (birdən çox cərgə)

en: Context
az: Kontekst

en: About
az: Haqqında
