PowerTagging (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: yes
ca: sí

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Yes
ca: Sí

en: Project
ca: Projecte

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Up to date
ca: Actualitzat

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Score
ca: Puntuació

en: Search settings
ca: Paràmetres de cerca

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

en: Users
ca: Usuaris

en: Clone
ca: Clona

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Show
ca: Mostra

en: People
ca: Gent

en: Reference
ca: Referència

en: Last modified
ca: Modificat per darrer cop

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Taxonomy Terms
ca: Termes de taxonomia

en: Text area (multiple rows)
ca: Àrea de text (múltiples files)

en: About
ca: Detalls

en: Additional information
ca: Informació addicional

en: Done.
ca: Fet.

en: Organizations
ca: Organitzacions

en: Locations
ca: Ubicacions

en: %name must be a positive integer.
ca: %name ha de ser un enter positiu.

en: @label ID
ca: ID de @label
