PowerTagging (8.x-1.0-rc1) - en to pa translation catalogue (20 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Search settings
pa: ਖੋਜ ਸੈਟਿੰਗ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: People
pa: ਲੋਕ
