PowerTagging (8.x-1.0-rc2) - en to bn translation catalogue (27 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: URL
bn: ইউআরএল

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Add content
bn: কন্টেন্ট যুক্ত কর

en: Up to date
bn: আপ-টু-ডেট

en: To
bn: বরাবর

en: Search settings
bn: অনুসন্ধান সেটিংস

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Show
bn: দেখাও

en: People
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: About
bn: সম্পর্কে
