PowerTagging (8.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (43 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: yes
el: ναι

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: Up to date
el: Ενημερωμένο

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Search settings
el: Επιλογές αναζήτησης

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου

en: Select all
el: Επιλογή όλων

en: Users
el: Χρήστες

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Show
el: Εμφάνιση

en: People
el: Χρήστες

en: Reference
el: Αναφορά

en: Last modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Text area (multiple rows)
el: Πλαίσιο κειμένου (πολλές γραμμές)

en: Context
el: Πλαίσιο

en: About
el: Περί

en: Additional information
el: Πρόσθετες πληροφορίες

en: %name must be a positive integer.
el: Το %name πρέπει να είναι ένας θετικός ακέραιος.
