PowerTagging (8.x-1.0-rc2) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: yes
kk: Иә

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Up to date
kk: Жаңартылған

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Search settings
kk: Теңшелемелерді іздеу

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Additional information
kk: Қосымша мәлімет
