PowerTagging (8.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: yes
nn: ja

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Password
nn: Passord

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Up to date
nn: Oppdatert

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Users
nn: Brukarar

en: People
nn: Folk

en: Additional information
nn: Tilleggsinformasjon
