PowerTagging (8.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (32 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: yes
th: ตกลง

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: False
th: เท็จ

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Add content
th: เพิ่มเนื้อหา

en: Up to date
th: รุ่นล่าสุด

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Score
th: คะแนน

en: Search settings
th: ตั้งค่าการค้นหา

en: Select all
th: เลือกทั้งหมด

en: Clone
th: โคลน

en: Show
th: แสดง

en: People
th: บุคคล

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: Context
th: บริบท

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Additional information
th: ข้อมูลเพิ่มเติม

en: Done.
th: เสร็จแล้ว

en: %name must be a positive integer.
th: %name ต้องเป็นจำนวนเต็มบวก
