PowerTagging (8.x-1.0-rc3) - en to jv translation catalogue (35 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: yes
jv: ya

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Up to date
jv: Paling anyar

en: To
jv: Marang

en: Score
jv: Skor

en: Search settings
jv: Séting penggolékan

en: Nodes
jv: Node

en: Select all
jv: Pilih kabèh

en: Users
jv: Panganggo

en: Show
jv: Kétoknā

en: People
jv: Pawongan

en: Text area (multiple rows)
jv: Kotak tèks (barisé akèh)

en: Context
jv: Konték

en: About
jv: Ngenani

en: %name must be a positive integer.
jv: %name must be a positive integer.udu wilangan bulat positif.
