PowerTagging (8.x-1.0-rc4) - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: yes
gl: si

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Password
gl: Contrasinal

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Up to date
gl: Actualizado

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Score
gl: Puntuación

en: Search settings
gl: Axuste da busca

en: Nodes
gl: Nodos

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Select all
gl: Seleccionar todo

en: Users
gl: Usuarios

en: Clone
gl: Clonar

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Show
gl: Amosar

en: NO
gl: NON

en: People
gl: Persoas

en: Reference
gl: Referencia

en: Last modified
gl: Última modificación

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Text area (multiple rows)
gl: Área de texto (varias filas)

en: Context
gl: Contexto

en: Additional information
gl: Información adicional

en: Locations
gl: Ubicacións

en: %name must be a positive integer.
gl: %name debe ser un enteiro positivo.
