PowerTagging (8.x-1.0-rc4) - en to si translation catalogue (16 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: yes
si: ඔව්

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා
