PowerTagging (8.x-1.0) - en to fy translation catalogue (13 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Confirm
fy: Befêstigje

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Language
fy: Taal

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Password
fy: Wachtwurd

en: User
fy: Brûker

en: Add content
fy: Ynhâld tafoegje

en: To
fy: Oan

en: Users
fy: Brûkers
