PowerTagging (8.x-1.0) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Users
ga: Úsádeoirí
