PowerTagging (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (61 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: yes
pl: tak

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Project
pl: Projekt

en: Project settings
pl: Ustawienia projektu

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Password
pl: Hasło

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wpisać poprawny adres e-mail.

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Up to date
pl: Aktualne

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Score
pl: Wynik

en: Search settings
pl: Ustawienia wyszukiwarki

en: Nodes
pl: Węzły

en: Alphabetically
pl: Alfabetycznie

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Quality
pl: Jakość

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Clone
pl: Klonuj

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Show
pl: Pokaż

en: Project name
pl: Nazwa projektu

en: NO
pl: NIE

en: People
pl: Ludzie

en: Reference
pl: Referencja

en: Last modified
pl: Ostatnia modyfikacja

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Taxonomy Terms
pl: Terminy taksonomii

en: Text area (multiple rows)
pl: Wielowierszowe pole tekstowe

en: Context
pl: Kontekst

en: About
pl: O stronie

en: Additional information
pl: Dodatkowe informacje

en: Done.
pl: Gotowe.

en: Organizations
pl: Organizacje

en: Locations
pl: Lokalizacje

en: Credentials
pl: Kwalifikacje

en: Annotation
pl: Adnotacja

en: Project ID
pl: ID projektu

en: %name must be a positive integer.
pl: %name musi być liczbą dodatnią.

en: Additional configuration
pl: Dodatkowa konfiguracja

en: Global configuration
pl: Globalna konfiguracja

en: Additional data
pl: Dodatkowe dane

en: @label ID
pl: ID dla typu @label
