PowerTagging (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (29 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: yes
ps: هو

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Up to date
ps: اوسمهالیز دي

en: To
ps: ته

en: Search settings
ps: امستنې پلټون

en: Select all
ps: ټول ټاكل

en: Users
ps: غړي

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Show
ps: ښوول

en: People
ps: خلک

en: About
ps: په اړه

en: @label ID
ps: @label پېژند
