PowerTagging (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (47 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: yes
ro: da

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Project
ro: Proiect

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Password
ro: Parolă

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Add content
ro: Adăugați conținut

en: Up to date
ro: Actualizat

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Score
ro: Scor

en: Search settings
ro: Opțiuni căutare

en: Nodes
ro: Noduri

en: Textfield
ro: Câmp de text

en: Select all
ro: Selectați tot

en: Users
ro: Utilizatori

en: Clone
ro: Clonare

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Show
ro: Arată

en: NO
ro: NU

en: People
ro: Persoane

en: Reference
ro: Referință

en: Last modified
ro: Ultima modificare

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: URI
ro: URL

en: Taxonomy Terms
ro: Termeni Taxonomie

en: Text area (multiple rows)
ro: Zonă de text (rânduri multiple)

en: About
ro: Despre

en: Additional information
ro: Informaţii suplimentare

en: %name must be a positive integer.
ro: %name trebuie să fie un număr întreg pozitiv.

en: @label ID
ro: Id-ul @label
